سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد...

همه کودکان و نوجوانان فارسی‌زبان 4 سال به بالا می توانند با توجه به 4 رده سنی در گارنت ثبت‌نام کنند.

از طریق پنل ورود استعدادیابی گارنت می‌توانید در آزمون استعدادیابی شرکت کنید. متخصصان ما در گارنت، آزمون استعدادیابی مناسب را به شما پیشنهاد می‌کنند.

آکادمی استعدادسنجی و توسعه مهارت های گارنت توسط جمع بزرگی از نخبگان و متخصصان علمی، فناوری و روانشناسی دانشگاه‌های مطرح ایران و جهان تاسیس شده است.

همه‌ی آزمون‌های استعدادیابی گارنت به‌صورت آنلاین و در پنل کاربری شما برگزار می‌شوند.

تمام سؤالات آزمون استعدادیابی گارنت در رابطه‌ با شماست و نظر شما درباره‌ی مسائل مختلف پرسیده می‌شود.

بله شما می‌توانید از والدین خود برای پاسخ به سوال‌های آزمون کمک بگیرید، اما به خاطر داشته باشید که باید با نهایت دقت و صداقت به سوالات پاسخ دهید. هرچقدر شما بتوانید به سوالات جواب های دقیق‌تری بدهید، متخصصان ما بهتر می‌توانند استعدادها و توانمندی‌های ذاتی شما را ارزیابی کنند.

از زمانی که شما ارسال پاسخ آخرین آزمون خود را ارسال می کنید، 3 روز بعد تفسیر آزمون شما در پنل کاربریتان قرار می گیرد.

بله فارسی‌زبانان سراسر دنیا می‌توانند در آزمون استعدادیابی گارنت شرکت کنند.

لیست آموزش‌های رایگان گارنت را  در بخش آکادمی می‌توانید مشاهده کنید.

خیر، همه‌ی آموزش‌های عمومی گارنت رایگان است.

آموزش های عمومی گارنت به صورت ویدیویی است و شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق پنل کاربری خود به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

بله، در صورت تمایل می‌توانید پس از مشاهده آموزش‌های عمومی و یا تخصصی برای دریافت گواهی نامه پایان دوره از طریق پنل کاربری خود درخواست دهید.
 

اگر در مدت زمان تعیین شده موفق به شرکت در دوره‌های آموزشی عمومی نشدید، می‌توانید با پرداخت هزینه مجدد و تمدید حساب کاربری خود، ویدئو دوره‌های آموزشی را تماشا کنید.

در دوره‌ی آشنایی با مشاغل گارنت با بهترین متخصص‌های هر حرفه مصاحبه شده است، تا شما بتوانید با مشاغل مختلف آشنا شوید و دید واقع بینانه‌ای نسبت به مهارت های لازم برای هر شغل پیدا کنید.

شما با شرکت در آموزش‌های عمومی گارنت، تنها دانش و مهارت‌های مورد نیاز زندگی را آموخته‌اید، اما با شرکت در آموزش‌های تخصصی گارنت می‌توانید مهارت‌های مورد نیاز برای شغل مورد علاقه‌ی خود را بیاموزید و مسیر رسیدن به تخصص مورد نظر خود را هموارتر کنید.