قوانین و مقررات

شرایط استفاده از خدمات
شرکت در آزمون استعدادیابی گارنت به منزله قبول شرایط زیر است:
پس از عضویت در سایت، امکان تغییر ایمیل و اطلاعات حساب کاربری به هیچ عنوان وجود ندارد.
برای دریافت آموزش ها، پس از لاگین در سایت، با توجه به رده سنی خود در آزمون استعداد‌یابی شرکت کنید و پس از آزمون می‌توانید دوره های آموزش عمومی را مشاهده کنید.

امکان خرید دوره‌ها تنها به صورت اینترنتی و با رمز دوم پویا فراهم است و خرید به صورت تلفنی و حضوری امکان‌پذیر نیست.
کلیه خدمات گارنت شامل آزمون استعدادیابی و آموزش ها و ... تنهابه صورت ویدئوهای از قبل ضبط شده و به شکل آنلاین در دسترس هستند و امکان خرید دوره‌ها به صورت فیزیکی Flash، Disk و  DVD و آزمون حضوری میسر نیست.
آموزش های گارنت، به صورت ویدئوهای از پیش ضبط شده در دسترس شما هستند برای دسترسی به آموزش های عمومی، ابتدا باید در آزمون استعدادیابی شرکت کنید.
دسترسی شما به آزمون بلافاصله پس از خرید امکان پذیر است.

2 هفته پس از آزمون و دریافت کارنامه به آموزش های عمومی دسترسی پیدا خواهید کرد. مدت زمان مشاهده آموزش های عمومی فقط 4 ماه و غیر قابل تمدید است.
تهیه و نصب نرم افزار، نصب Plugin و راهنمایی در زمینه تهیه سیستم جزو وظایف گارنت نبوده و کاربران خود موظف به انجام این دسته از امور هستند.
ویدئوهای آموزش عمومی در بخش پنل کاربری در وب‌سایت گارنت در دسترس قرار خواهد گرفت. دسترسی به این ویدئوها به صورت ترتیبی و با تماشای ویدئوها برای کاربران مقدور است.

دسترسی به دوره‌ها محدود به هیچ روز و ساعتی نیست و شما در کلیه ساعات شبانه‌روز به تمامی محتوای آن‌ها دسترسی دارید.
هر آموزش، صرفا مختص کسی است که در آزمون استعدادیابی شرکت کرده است و فرد تهیه کننده، نباید آن را به هر نحوی منتشر نماید و یا در اختیار دیگران قرار دهد.
 آموزش های «گارنت» به عنوان منبع مطالعه و یادگیری فردی می باشند. گارنت و مدرسین مجموعه های آموزشی، مسئولیتی در قبال پاسخگویی به پرسش های علمی و موردی استفاده کنندگان از آموزش‌ها ندارند.
آموزش‌های «گارنت»، صرفا برای اهداف آموزشی طراحی شده اند و گارنت مسئولیتی در قبال استفاده از این محتوا با اهداف غیر علمی و غیر اخلاقی ندارد.
شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.
شما مجاز به انجام موارد زیر نیستید: پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم تمامی محتواهای سایت.