نمایندگی گارنت

کشف، آموزش و هدایت کودکان و نوجوانان سراسر کشور یکی از بزرگ‌ترین اهداف گارنت برای شکوفایی استعداد و علایق فرزندان ایران‌زمین است. گسترش گارنت در مناطق مختلف ایران از طریق نمایندگی به افراد دارای صلاحیت، باعث می‌شود تا امکانات آموزشی و استعدادیابی بیشتری در دسترس کودکان و نوجوانان سراسر ایران قرار بگیرد. متقاضیان با اخذ نمایندگی، دانش‌آموزان سراسر ایران را با برند معتبر گارنت استعدادیابی کرده و به رشد، آموزش و مهارت‌آموزی کودکان و نوجوانان و شکوفایی استعداد، علایق و هوش آن‌ها کمک زیادی می‌کنند.

img-1

مدارک مورد نیاز برای اخذ نمایندگی گارنت

  • همیشه به دنبال بهترین باشید

  • قابل اعتماد باشید

  • مودب و محترم باشید

  • مسئولیت پذیر باشید

  • صادق، صریح و شفاف باشید

  • همیشه به دنبال بهترین باشید

  • مسئولیت پذیر باشید

مزایا و ویژگی گارنت

چرا باید گارنت را انتخاب کنید؟ مورد نایز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی میباشد.ومجله در ستون وسط آنچنان که لازم است وبرای شرایطفعلی تکنولوژی صنعت چاپ

icon-2

محیط کاری دوستانه و بدون حاشیه

icon-1

امنیت شغلی و جایگاه اجتماعی

icon-2

امنیت شغلی و جایگاه اجتماعی

icon-1

امنیت شغلی و جایگاه اجتماعی

لیست نمایندگان گارنت

arak city

اراک

qazvin city

قزوین

esfahan city

اصفهان

shiraz city

شیراز

mashhad city

مشهد

فرایند استعدادیابی و مهارت‌آموزی گارنت برای همه کودکان و نوجوانان فارسی‌زبان 4 تا 18 سال طراحی شده است، اما مابقی سنین هم می‌توانند در گارنت ثبت‌نام کنند.

از طریق سایت گارنت می‌توانید در آزمون استعدادیابی شرکت کنید. متخصصان ما در گارنت، آزمون استعدادیابی مناسب را به شما پیشنهاد می‌کنند.

آکادمی استعداد سنجی و توسعه مهارت های گارنت توسط جمع بزرگی از نخبگان و متخصصان علمی، فناوری و روانشناسی دانشگاه‌های مطرح ایران و جهان تاسیس شده است.

همه‌ی آزمون‌های استعدادیابی گارنت به‌صورت آنلاین و در پنل کاربری شما برگزار می‌شوند.

تمام سؤالات آزمون استعدادیابی گارنت در رابطه‌ با شماست و نظر شما درباره‌ی مسائل مختلف پرسیده می‌شود.

بله شما می‌توانید از والدین خود برای پاسخ به سوال‌های آزمون کمک بگیرید، اما به خاطر داشته باشید که باید با نهایت دقت و صداقت به سوالات پاسخ دهید. هرچقدر شما بتوانید به سوالات جواب های دقیق‌تری بدهید، متخصصان ما بهتر می‌توانند استعدادها و  توانمندی‌های ذاتی شما را ارزیابی کنند.

متخصصان گارنت پاسخ آزمون شما را بررسی خواهند کرد و شما می‌توانید بعد از گذشت 3 روز ، تفسیر آزمون خود را در پنل کاربری مشاهده کنید.

بله فارسی‌زبانان سراسر دنیا می‌توانند در آزمون استعدادیابی گارنت شرکت کنند.

لیست آموزش‌های رایگان گارنت را  در بخش آکادمی می‌توانید مشاهده کنید.

خیر، همه‌ی آموزش‌های عمومی گارنت رایگان است. 

آموزش های عمومی گارنت به صورت ویدیویی است و شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق پنل کاربری خود به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

بله، در صورت تمایل می‌توانید پس از مشاهده آموزش‌های عمومی و یا تخصصی برای دریافت گواهی نامه پایان دوره از طریق پنل کاربری خود درخواست دهید.
 

اگر در مدت زمان تعیین شده موفق به شرکت در دوره‌های آموزشی عمومی نشدید، می‌توانید با پرداخت هزینه مجدد و تمدید حساب کاربری خود، ویدئو دوره‌های آموزشی را تماشا کنید.

در دوره‌ی آشنایی با مشاغل گارنت با بهترین متخصص‌های هر حرفه مصاحبه شده است، تا شما بتوانید با مشاغل محتلف آشنا شوید و دید واقع بینانه‌ای نسبت به مهارت های لازم برای هر شغل پیدا کنید.

شما با شرکت در آموزش‌های عمومی گارنت، تنها دانش و مهارت‌های مورد نیاز زندگی را آموخته‌اید، اما با شرکت در آموزش‌های تخصصی گارنت می‌توانید مهارت‌های مورد نیاز برای شغل مورد علاقه‌ی خود را بیاموزید و 
مسیر رسیدن به تخصص مورد نظر خود را هموارتر کنید.