نمایندگی گارنت


آکادمی بین‌المللی و آنلاین استعدادیابی و مهارت‌افزایی گارنت در نظر دارد در راستای هم افزایی گسترش دامنه رسالت خود درحوزه کشف، آموزش و هدایت کودکان و نوجوانان در سطح کشور اقدام به جذب نمایندگان فعال نماید.


گسترش گارنت در مناطق مختلف ایران از طریق نمایندگی به افراد دارای صلاحیت، باعث می‌شود تا امکانات آموزشی و استعدادیابی بیشتری در دسترس کودکان و نوجوانان سراسر ایران قرار گرفته و به رشد و شکوفایی استعداد، آموزش و مهارت‌آموزی کودکان و نوجوانان کمک زیادی کند.

لذا در این خصوص از افراد واجد شرایط در تمامی استان‌ها، دعوت به همکاری می‌نماید. واجدین شرایط می‌توانند با تکمیل فرم ذیل و احراز شرایط مورد نظر آکادمی گارنت شروع به همکاری نمایند .

باکس محصول

دوره آموزش PHP به صورت پروژه محور

دوره آموزش PHP  به صورت پروژه محور

در دوره آموزش PHP چه می آموزید ؟ در این دوره یاد خواهید گرفت که زبان برنامه نویسی چیست و چرا باید از آن استفاده کرد ، همچنین زبان php را به خوبی یاد خواهید گرفت و میتوانید پروژه های زیادی را پیاده سازی کنید . در ابتدا ما شما را به صورت کامل با زبان های برنامه نویسی آشنا خواهیم کرد و علت استفاده از آنها را به صورت مفصل شرح خواهیم داد . در ادامه شما را با زبان php آشنا خواهیم کرد و خواهیم گفت که اصلا چرا باید از این زبان برنامه نویسی استفاده کرد سپس وارد بحث اصلی یعنی آموزش قوانین و گرامر این زبان خواهیم پرداخت و آنها را به صورت کامل بررسی میکنیم. آموزش رایگان php و api نویسی این دوره چه بازارکاری دارد ؟ برای کسب درآمد از این زبان راه های مختلفی وجود دارد از جمله پلاگین نویسی برای وردپرس که درآمدی میلیونی دارد همچنین میتوانید با استفاده از این به صورت فریلنسری کار کرده و با بهینه سازی وبسایت ها کسب درآمد بالایی داشته باشید. پیش نیازهای آموزش PHP چیست ؟ این دوره هیچ پیشنیازی ندارد و فقط باید به برنامه نویسی علاقمند باشید. اما اگر قصد دارید آموزش PHP مقدماتی را از سایت های دیگر نیز مشاهده کنید پیشنهاد ما شروع آموزش PHP با وبسایت w3schools است.

قمیت 50,000 هزار تومان

لیست نمایندگان گارنت

نمایندگی ( اراک)

اراک

ابتدا لازم است فرم درخواست نمايندگي تكميل و ارسال نمايند. در صورت احراز شرايط لازم با متقاضي تماس گرفته مي شود.

بله. در سراسر کشور به افرادی که واجد شرایط همکاری باشند ، مجوز دفتر جذب اعطا می گردد.

به صورت کاملاً آنلاین است.

خیر. تحصیلات باید در زمینه رشته روانشناسی و مشاوره و حداقل کارشناسی ارشد باشد.

خیر. حداقل مدرک لازم برای اخذ مجوز دفتر جذب باید کارشناسی ارشد باشد ولی با بررسی شرایط و تایید مدیرعامل گارنت امکان بررسی وجود دارد.