حریم خصوصی

در این صفحه سیاست‌های محرمانگی و خط‌مشی رازداری و تعهدهای پلتفرم استعدادیابی گارنت به جهت حفظ حریم خصوصی بازدیدکنندگان، و کاربران و تمام استفاده‌کنندگان از خدمات وب‌سایت www.garnettalent.ir است. مگر آن که حکم قانونی در جهت ارائه اطلاعات محرمانه دریافت شود، هدف اصلی پلتفرم استعدادیابی گارنت ایجاد روابط مستحکم بین خود و تمام کاربران این وب‌سایت است که رشد تدریجی گارنت نیز به علت اعتماد دوطرفه بوده است. گارنت متعهد می‌شود به‌هیچ‌عنوان حقوق حفاظت از حریم شخصی و محرمانگی مشتریان خود را نقض نکند.

 

 

ما که هستیم

آکادمی آنلاین استعدادیابی گارنت در سال 1399 جهت ارتقا ظرفیت هوشی تمام افراد توسط متخصصان این حوزه، مجوز و همکاری با سازمان‌های علمی، آموزشی و بین‌المللی تأسیس شد.

 

اطلاعاتی که پلتفرم استعدادیابی گارنت جمع‌آوری می‌کند

 

الفاطلاعات مشترکین و بازدیدکنندگان سایت

هنگامی که شخصی حقیقی یا حقوقی در وب‌سایت گارنت عضو می‌شود تا ثبت‌نام خود را انجام دهد، اطلاعاتی مانند: نام، نام خانوادگی، کد ملی، نام والدین، آدرس ایمیل، سؤال امنیتی، پاسخ به سؤال امنیتی، آدرس منزل، آدرس محل کار، شهر، کشور، استان، کد پستی، شماره تلفن ثابت و شماره موبایل را دریافت می‌کند. دریافت این مشخصات در هنگام ثبت‌نام (اطلاعات تماس) باعث می‌شود تا در صورت بروز مشکل قادر باشیم هرچقدر سریع‌تر با کاربر ارتباط برقرار کنیم، لازم به ذکر است اطلاعات تماس کاربرانی که از طریق فرم‌های تماس، فرم‌های مشاوره و عضویت در خبرنامه‌ها، در اختیار ما قرار می‌گیرد، در بانک اطلاعاتی ما برای اطلاع‌رسانی از خدمات جدید ضبط و آرشیو می‌گردد.

 

بشبکه‌های اجتماعی

در وب‌سایت گارنت از دکمه‌های به‌اشتراک‌گذاری شبکه‌های اجتماعی استفاده شده است، مشترک با کلیک نمودن بر روی این دکمه‌ها ممکن است اطلاعات IP کامپیوتر و سایر مشخصات تماس خود را در اختیار گارنت قرار دهد، همچنین مشترک با عضویت در شبکه‌های اجتماعی گارنت مانند: تلگرام، گوگل پلاس، لینکدین، توییتر، اینستاگرام، و آپارات مشخصات تماس خود را در اختیار وب‌سایت قرار می‌دهد، از این اطلاعات بادقت نگهداری می‌شود و ممکن است برای اهداف اطلاع‌رسانی خدمات و یا سرویس‌های جدید از آن‌ها استفاده کند.

 

پکش و کوکی‌های مرورگر

کش و کوکی وب‌سایت گارنت و پرتال کاربران ممکن است به دلیل عملکرد بهتر و جمع‌بندی داده‌های آماری در مرورگر کاربر بازدیدکننده و استفاده‌کننده از خدمات گارنت ذخیره شود. ذخیره کش و کوکی‌ها در مرورگر کاربر مزایای بسیار زیادی دارد، مثلاً  آن‌ها در مرتبه‌های بعدی که به وب‌سایت گارنت مراجعه می‌کنند، وب‌سایت را با سرعت بالاتری مشاهده کنند، همچنین ذخیره کوکی‌های قسمت پرتال فروش و پشتیبانی از کاربران گارنت باعث می‌شود که هر مرتبه که کاربران تصمیم دارند وارد ناحیه کاربری خود شوند نیاز نباشد اطلاعات ورود را مجدداً وارد کنند، اما اگر کاربری تصمیم دارد توسط یک سیستم غیر دائمی (کافی‌نت، کامپیوتر آشنایان و دوستان) وارد ناحیه کاربری خود در گارنت شود می‌بایست قسمت ذخیره‌سازی کوکی‌ها را در مرورگر غیرفعال کند، در غیر این صورت تمام عواقب استفاده ناصحیح و سرقت اطلاعات بر عهده خود مشترک آن سرویس است.

گارنت برخی از کوکی‌های کامپیوتر کاربران را ذخیره می‌کند که برای کارکرد وب‌سایت گارنت واقعاً به آن نیاز است، البته منظور از این کوکی‌ها آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی، شماره تماس، نام کاربری و رمز عبور کاربران و مشترکین نیست. اما وب‌سایت گارنت برای عملکرد بهتر حتماً به آن‌ها نیاز دارد که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌شود.

 

ت . کوکی برای بهبود سایت گارنت

کوکی وب‌سایت گارنت بر روی کامپیوتر کاربران ذخیره می‌شود تا کاربران در هر مرتبه بتوانند با سرعت بیشتری سایت را مرور کنند، کوکی‌ها به گارنت نمی‌گویند که شما دقیقاً که هستید و هیچ‌کدام از اطلاعات شخصی شما را در اختیار گارنت قرار نمی‌دهند.

 

ثکوکی‌های مدیریت ناحیه کاربری

همان‌طور که قبلاً گفته شد کوکی‌های ورود به ناحیه کاربری گارنت ممکن است در کامپیوتر کاربر ذخیره شوند تا کاربر نیاز نباشد در هر مرتبه نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کند، کوکی‌هایی مانند آدرس ایمیل، نام کاربری، رمز عبور ورود به هاست کنترل پنل‌های سی پنل یا دایرکت ادمین ممکن است در مرورگر کاربر ذخیره شود و این باعث تسریع عملکرد کاربر برای مدیریت وب‌سایت خود می‌شود.

 

استفاده از اطلاعات

گارنت از این اطلاعات به جهت پیاده‌سازی راهکارهایی جهت بهره‌وری بهتر از سرویس‌ها استفاده می‌کند و می‌تواند توسط بررسی این داده‌های آماری سرویس‌های بهتری را ارائه کند و امکان دسترسی سریع‌تر به وب‌سایت‌ها را فراهم آورد.

 

الفپاسخ به سؤالات از طریق ایمیل

هنگامی که بازدیدکننده سؤال خود را از طریق ایمیل برای گارنت ارسال می‌کند، گارنت از آن آدرس ایمیل و مشخصات تماس موجود در آن به جهت پاسخگویی به سؤال یا مشکل بازدیدکننده استفاده می‌کند و ممکن است آن آدرس ایمیل را در بانک ایمیل خود ذخیره نماید.

 

بنظرسنجی مشتریان

گارنت ممکن است از اطلاعات تماس موجود در فرم‌های نظرسنجی مانند آدرس ایمیل و یا شماره تلفن استفاده کند تا با مشترک وارد ارتباط شود و بازخوردهای منفی را مورد بررسی قرار دهد و رضایت مشترک را جلب کند.

 

 به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات

الفمحرمانه

به‌غیراز کارمندان پلتفرم استعدادیابی گارنت، اطلاعات جمع‌آوری شده توسط کاربران قابل‌فروش به هیچ‌کس نیستند و همواره تحت حفاظت و نگهداری قرار دارند، اطلاعات محرمانه‌ای که گارنت جمع‌آوری می‌کند به‌هیچ‌عنوان فاش نمی‌شوند اما در موارد زیر ممکن است برخی از اطلاعات مشترک در اختیار سایرین قرار گرفته باشد.

 

باجرای قانون و حکم

درصورتی‌که حکم قانونی و یا احضاریه رسمی برای گارنت ارسال شود که حاوی درخواست رسمی اطلاعات تماس مشترک و یا اطلاعات موجود بر روی سرویس مشترک و یا درخواست انسداد سرویس مشترک باشد، اگر حکم از سمته مراجع قانونی باشد اطلاعات تماس مشترک و سایر داده‌های درخواستی موجود بر روی سرویس در اختیار آن مرجع قرار می‌گیرد، اما اگر مسئله طرح شکایت از سمت یک مشترک دیگر باشد، گارنت در ابتدا سعی بر میانجیگری دارد و در نهایت اگر درخواست رسمی و قانونی از مراجع ذی‌صلاح دریافت کند، فقط مشخصات تماس آن مشترک را در اختیار آن مرجع قانونی قرار می‌دهد تا موضوع مورد حل و قضاوت واقع شود، در چنین شرایطی تا حکم مراجع قانونی صادر نگردد، به‌هیچ‌عنوان داده‌های موجود بر روی سرویس مشترک در اختیار شخص شاکی قرار نمی‌گیرد و تغییر مالکیت سرویس نیز قابل‌اجرا نیست.

 

انتخاب‌های شما

الفسیستم رفع مشکلات

درصورتی‌که مشکلی در وب‌سایت شما ظاهر شد و یا در هنگام کار با هاست سؤال و مشکلی داشتید و آن را از طریق راه‌های ارتباطی و سیستم ایمیل و تلگرام و ... به اطلاع گارنت برسانید.

 

امنیت اطلاعات

هنگامی که یک کاربر نسبت به ثبت‌نام در گارنت اقدام می‌کند و مشخصات هویتی خود را در فرم‌های ثبت‌نام وارد می‌کند، مشخصات وی توسط پروتکل‌های پیشرفته رمزگذاری می‌شود تا در این میان هیچ عامل خارجی نتواند به اطلاعات مشترک دسترسی پیدا کند و پس از ثبت‌نام نیز تمام اطلاعات هویتی مشترک نیز در دیتابیس گارنت محفوظ است، خاطرنشان می‌سازیم امکان حذف کامل حساب کاربری و حذف هیچ‌کدام از سرویس‌ها و فعالیت‌های مشترک در پرتال ثبت‌نام و پشتیبانی از کاربران گارنت میسر نیست.

 

حق تجدیدنظر به این سیاست‌ها

گارنت حق تجدیدنظر و اصلاح سیاست‌های محرمانگی را برای خود در شرایط خاص به هر شکل محفوظ می‌دارد، بنابراین در صورت تغییر سیاست‌های موجود در این صفحه تاریخ آخرین تغییر در بالای این صفحه درج می‌گردد و گارنت از شما درخواست می‌کند که گاهی اوقات در صورت به‌روزرسانی این قوانین و سیاست‌ها آن‌ها را مجدداً مرور کنید تا همواره از سیاست‌های جدید گارنت باخبر باشید.

 

طرح سؤال درمورد سیاست‌های محرمانگی

اگر شما هر سؤالی درمورد سیاست‌های حفظ حریم شخصی در پلتفرم استعدادیابی گارنت دارید، می‌توانید آن را از طریق صفحه تماس با ما در همین وب‌سایت از طریق راه‌های ارتباطی مختلف با ما مطرح نمایید.