سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد...

فرایند استعدادیابی و مهارت‌آموزی گارنت برای همه کودکان و نوجوانان فارسی‌زبان 4 تا 18 سال طراحی شده است، اما مابقی سنین هم می‌توانند در گارنت ثبت‌نام کنند.

از طریق سایت گارنت می‌توانید در آزمون استعدادیابی شرکت کنید. متخصصان ما در گارنت، آزمون استعدادیابی مناسب را به شما پیشنهاد می‌کنند.

آکادمی استعداد سنجی و توسعه مهارت های گارنت توسط جمع بزرگی از نخبگان و متخصصان علمی، فناوری و روانشناسی دانشگاه‌های مطرح ایران و جهان تاسیس شده است.

همه‌ی آزمون‌های استعدادیابی گارنت به‌صورت آنلاین و در پنل کاربری شما برگزار می‌شوند.

تمام سؤالات آزمون استعدادیابی گارنت در رابطه‌ با شماست و نظر شما درباره‌ی مسائل مختلف پرسیده می‌شود.

بله شما می‌توانید از والدین خود برای پاسخ به سوال‌های آزمون کمک بگیرید، اما به خاطر داشته باشید که باید با نهایت دقت و صداقت به سوالات پاسخ دهید. هرچقدر شما بتوانید به سوالات جواب های دقیق‌تری بدهید، متخصصان ما بهتر می‌توانند استعدادها و  توانمندی‌های ذاتی شما را ارزیابی کنند.

متخصصان گارنت پاسخ آزمون شما را بررسی خواهند کرد و شما می‌توانید بعد از گذشت 3 روز ، تفسیر آزمون خود را در پنل کاربری مشاهده کنید.

بله فارسی‌زبانان سراسر دنیا می‌توانند در آزمون استعدادیابی گارنت شرکت کنند.

لیست آموزش‌های رایگان گارنت را  در بخش آکادمی می‌توانید مشاهده کنید.

خیر، همه‌ی آموزش‌های عمومی گارنت رایگان است. 

آموزش های عمومی گارنت به صورت ویدیویی است و شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق پنل کاربری خود به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

بله، در صورت تمایل می‌توانید پس از مشاهده آموزش‌های عمومی و یا تخصصی برای دریافت گواهی نامه پایان دوره از طریق پنل کاربری خود درخواست دهید.
 

اگر در مدت زمان تعیین شده موفق به شرکت در دوره‌های آموزشی عمومی نشدید، می‌توانید با پرداخت هزینه مجدد و تمدید حساب کاربری خود، ویدئو دوره‌های آموزشی را تماشا کنید.

در دوره‌ی آشنایی با مشاغل گارنت با بهترین متخصص‌های هر حرفه مصاحبه شده است، تا شما بتوانید با مشاغل محتلف آشنا شوید و دید واقع بینانه‌ای نسبت به مهارت های لازم برای هر شغل پیدا کنید.

شما با شرکت در آموزش‌های عمومی گارنت، تنها دانش و مهارت‌های مورد نیاز زندگی را آموخته‌اید، اما با شرکت در آموزش‌های تخصصی گارنت می‌توانید مهارت‌های مورد نیاز برای شغل مورد علاقه‌ی خود را بیاموزید و 
مسیر رسیدن به تخصص مورد نظر خود را هموارتر کنید.