آموزش زبان برنامه نویسی PYTHON

آموزش زبان برنامه نویسی PYTHON

پایتون (python) یکی از بهترین زبان‌های برنامه‌نویسی شی‌گرا و سطح بالاست که کمتر کسی پیدا می‌شود آوازه‌ی محبوبیت آن را نشنیده باشد. این زبان چند منظوره قابل استفاده برای کاربردهای مختلف بوده و دلیل محبوبیت آن سادگی و کاربرد فراوان در زمینه‌های مختلف است.

20 جلسه
آموزش زبان نشانه گذاری HTML

آموزش زبان نشانه گذاری HTML

زبان اچ تی ام ال « HTML»که مخفف شده Hypertext Markup Language (زبان نشانه‌گذاری ابر متن) است؛ پایه و اساس صفحات وب را تشکیل می‌دهد.اگر بخواهید یک صفحه وب‌سایت اینترنتی همانند تمام صفحاتی که در اینترنت می‌بینید بسازید اولین زبان نشانه‌گذاری که باید یاد بگیرید؛ HTML است.

15 جلسه
آموزش زبان برنامه نویسی CSS

آموزش زبان برنامه نویسی CSS

CSS که مخفف Cascading Style Sheets است را می‌توان یک زبان نشانه‌گذاری برای طراحی صفحات وب معرفی کرد. شما با این زبان می‌توانید صفحات وب با دیزاین‌های جذاب و فوق‌العاده بسازید.

20 جلسه
آموزش زبان برنامه نویسی JavaScript

آموزش زبان برنامه نویسی JavaScript

اگر امروزه اسم زبان برنامه‌نویسی جاوا اسکریپت (JavaScript) زیاد به گوشتان می‌خورد و علاقه‌مند به یادگیری این زبان شی‌گرا (Object-based) و پویا هستید؛ دوره‌ تخصصیِ جاوا اسکریپت گارنت می‌تواند راهنمای خوبی برای شروع کار با این زبان محبوب و کاربردی باشد. این زبان دارای قابلیت برنامه‌نویسی سمت کاربر و سمت سرور بوده و برای ایجاد تعامل با صفحات وب‌سایت‌ها بسیار کاربردی است.

12 جلسه
آموزش طراحی سایت با وردپرس

آموزش طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس یکی از محبوب‌ترین روش‌های ساخت سایت در جوامع امروزی است. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوایِ منبع‌باز و رایگان است که می‌توانید با استفاده از آن بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی صفحات اینترنتی، بلاگ و فروشگاه‌های اینترنتی خود را ایجاد کنید.

10 جلسه
آموزش فریم ورک React

آموزش فریم ورک React

زبان برنامه‌نویسی ری‌اکت (React) را می‌توان یکی از کاربردی‌ترین زبان‌های حال حاضر جامعه برنامه‌نویسی محسوب کرد.

13 جلسه
آموزش زبان برنامه نویسی PHP

آموزش زبان برنامه نویسی PHP

پی‌اچ‌پی (PHP) یک زبان برنامه‌نویسی (اسکریپت‌نویسی) است که با استفاده از آن می‌توان صفحات وب‌سایت پویا ساخت. کلمه‌ی PHP مخفف Hypertext PreProcessor به‌معنی پیش پردازش ابر متن است.

20 جلسه
آموزش فریم ورک Bootstrap

آموزش فریم ورک Bootstrap

بوت‌استرپ (Bootstrap) یک فریم‌ورک قدرتمند طراحی‌ وب‌سایت است. این ابزار را می‌توان مجموعه‌ای از کتابخانه‌ها و دستورات آماده «HTML, CSS, Javascript » به‌شمار آورد.

12 جلسه
آموزش رباتیک

آموزش رباتیک

رباتیک ترکیبی از علوم کامپبوتر، مکانیک و الکترونیک است که در آن ماشین‌های قابل برنامه ریزی، شبیه به انسان با کاربردهای مختلف ساخته می‌شوند. یکی از مزایای ربات‌ها خستگی ناپذیری برای انجام بی‌وقفه کارهای برنامه‌ریزی‌شده است. ساخت ربات با ویژگی‌های مختلف به ترکیبی از دانش و علوم مختلف نیاز دارد تا یک ربات کامل ساخته شود.

5 جلسه
ماشین لرنینگ

ماشین لرنینگ

یادگیری ماشین یا ماشین لرنینگ (Machine Learning) یکی از اصلی‌ترین زیر مجموعه‌های هوش مصنوعی (AI) است.

10 جلسه
آموزش هوش مصنوعی

آموزش هوش مصنوعی

هدف از هوش مصنوعی، ساخت ماشین‌های هوشمندی است که مانند انسان‌ها فکر کنند و کارهای آنها را به نحو احسن انجام دهند.

10 جلسه
آموزش رباتیک صنعتی

آموزش رباتیک صنعتی

ساخت ربات صنعتی یکی از رشته‌های پرکاربرد در صنعت است و باتوجه‌به پیشرفت علم و تکنولوژی این رشته در آینده کاربردهای فراوانی خواهد داشت.

8 جلسه
راه اندازی استارت آپ

راه اندازی استارت آپ

دوره‌ی آموزشی استارت آپِ گارنت سعی دارد تا مراحل راه‌اندازی، ریسک‌ها و چالش‌های یک شرکت تازه تاسیس را به‌همراه آموزش مهارت‌ها و تکنیک‌های مورد نیاز به شما بیاموزد.

8 جلسه
بوم کسب و کار

بوم کسب و کار

داشتن بوم مدل کسب‌وکار (Business Model Canvas) برای تحقق ایده‌ و نقشه‌های یک استارتاپ و کسب‌وکار موفق، الزامی می‌باشد. درحالی‌که داشتن ایده مشخص، برای پیش‌برد اهداف بسیار حائز اهمیت است؛ اما برای موفقیت صرفِ داشتن ایده کافی نیست.

12 جلسه
دوره آموزشی Business plan

دوره آموزشی Business plan

برای طراحی طرح کسب‌وکار (Business Plan) روش‌های مختلفی وجود دارد. تدوین این طرح برای نمایش نقشه‌ی هدف و جذب سرمایه از راه‌های مختلف، بسیار کاربردی است. از بیزینس پلن می‌توان به‌عنوان یک سند حقیقی برای کسبِ یک دید کلی درباره پروژه و ارتباط آن با بازار هدف استفاده کرد. با استفاده از طرح کسب‌وکار خود، می‌توانید میزان موفقیت و توانمندی آن و اعضای تیم را تشخیص دهید.

11 جلسه
آموزش جذب سرمایه

آموزش جذب سرمایه

اگر می‌خواهید بدانید چگونه اعتماد یک سرمایه‌گذار را جلب کرده و اهداف پروژه‌تان را به او نشان دهید؛ خوب است در دوره‌ی آموزشی جذب سرمایه و مذاکره با سرمایه‌گذارگارنت شرکت کنید.

9 جلسه