ماشین لرنینگ

یادگیری ماشین یا ماشین لرنینگ (Machine Learning) یکی از اصلی‌ترین زیر مجموعه‌های هوش مصنوعی (AI) است.

user
ranking سطح :

نحوه کار ماشین لرنینگ مانند بزرگ کردن یک نوزاد است. شما به یک نوزاد آموزش می‌دهید چگونه حرف بزند، راه برود و کارهای شخصی‌اش را با آزمون و خطا انجام دهد. یادگیری ماشین نیز از همین قانون پیروی می‌کند، با استفاده از داده‌های موجود اطلاعاتی را به ماشین می‌دهید و آن برنامه به مرور زمان با استفاده از الگوریتم‌های یادگیری می‌تواند مستقل از انسان تصمیم‌گیری‌های لازم را در زمینه مشخص انجام دهد.

هدف از یادگیری ماشین لرنینگ، ساخت ماشینی است که مانند انسان رفتار کند و خودمختار باشد. اگر شما هم علاقه‌مند به ساخت برنامه‌های مهیج و کاربردی در حوزه Machine Learning هستید، دوره یادگیری ماشین گارنت را از دست ندهید.

 

دوره ماشین لرنینگ گارنت، مسیری برای ساخت ماشین خودمختار

اگر علاقه‌مند به گذراندن دوره یادگیری ماشین هستید، ابتدا باید با پیش نیازهای آن آشنا شوید. دانستن مفاهیم هوش مصنوعی و کاربردهای آن یک مزیت به‌شمار می‌رود. آشنایی با جبر خطی، احتمال و بهینه‌سازی برای ورود به حوزه ماشین لرنینگ یک نیاز بی‌چون‌وچرا است. درحالی‌که کاربردهای گسترده ماشین لرنینگ در زندگی روزمره، مسیر شغلی موفق و حقوق و مزایای چشمگیر، یادگیری آنها را لذت‌بخش می‌کند.

 این حوزه، الگوریتم‌های مختلفی دارد که هر کدام برای اهداف متفاوت مناسب هستند. برای مثال می‌خواهید برنامه‌ای بسازید که عمل پیش‌بینی را انجام دهد، «مثل پیش‌بینی بیماری کرونا» یا نه می‌خواهید عمل دسته‌بندی را انجام دهد «مثل طبقه‌بندی افرادی که کرونا دارند و افرادی که کرونا ندارند»، بنابراین باید بدانید تنوع در این حوزه بسیار زیاد است.

 

دوره گارنت چه اهدافی را برای آموزش یادگیری ماشین دنبال می‌کند؟

اگر از بیشتر افراد فعال در زمینه هوش مصنوعی بپرسید که ماشین لرنینگ حوزه سختی است یا نه، شاید پاسخ‌های مایوس‌کننده بشنوید، مثلاً بگویند: بله باید ریاضی، برنامه‌نویسی، الگوریتم‌نویسی و قدرت حل مسئله قوی داشته باشید. اما، ما در گارنت به شما می‌گوییم اگرچه مسیر آسانی پیش روی ندارید، اما با آموزش‌های متخصصان مجرب و موفق ماشین لرنینگ گارنت، گام‌به‌گام الگوریتم‌ها و زیربنای Machine Learning را یاد می‌گیرید و می‌توانید با استفاده از آن برنامه‌های دلخواه خود را بسازید.

همچنین اگر با برنامه‌نویسی و مفاهیم هوش مصنوعی آشنا نیستید، پیشنهاد می‌کنیم، ابتدا در دوره هوش مصنوعی و برنامه‌نویسی پایتون شرکت کنید تا به مفاهیم پایه‌ای مسلط شوید و سپس مسیر یادگیری ماشین لرنینگ را به‌درستی و با اطلاعات کامل طی کنید.

 

درصورتی‌که با مفاهیم پایه‌ای آشنا هستید و می‌خواهید ماشین لرنینگ را  از مبتدی تا پیشرفته یاد بگیرید، همین حالا برای یادگیری صفر تا صد Machine Learning گارنت ثبت‌نام کنید.

 

ثبت نام در گارنت

چطور در این دوره شرکت کنم؟

برای موفق شدن در هر زمینه‌ای بهتر است، اول خود را بشناسیم و با مشاغل مختلف آشنا بشیم تا با ذهن آگاه تر و آگاهی بیشتر تخصص مناسب خود را انتخاب کنیم

چطور در این دوره شرکت کنم؟

فرایند متخصص شدن در گارنت در گارنت ثبت نام کنید آزمون استعدادیابی بدین آشنایی با مشاغل و آموزش‌های مهارت‌های نرم رو ببینید رشته ای که می‌خواهید در آن متخصص شوید را انتخاب کنید.

مشاوره کسب اطاعات بیشتر

نظر کسانی که در این دوره ثبت نام کرده اند


همکاران گارنت