آموزش رباتیک

رباتیک ترکیبی از علوم کامپبوتر، مکانیک و الکترونیک است که در آن ماشین‌های قابل برنامه ریزی، شبیه به انسان با کاربردهای مختلف ساخته می‌شوند. یکی از مزایای ربات‌ها خستگی ناپذیری برای انجام بی‌وقفه کارهای برنامه‌ریزی‌شده است. ساخت ربات با ویژگی‌های مختلف به ترکیبی از دانش و علوم مختلف نیاز دارد تا یک ربات کامل ساخته شود.

user
ranking سطح :

آینده شغلی رباتیک بسیار روشن است؛ زیرا در صنایع مختلف ربات‌ها در حال جایگزین‌شدن انسان‌ها هستند و توانایی انجام کارهای زیادی دارند. مثلاً می‌توانید ربات‌هایی بسازید که در پزشکی، آتش‌نشانی، کارهای خدماتی و پرستاری، کارخانه‌های صنعتی و آزمایشگاهی کاربرد داشته باشند. اما ورود به دنیای رباتیک آن‌چنان که باید ساده نیست و به آموزش‌های تخصصی و پایه‌ای نیاز دارد.

 

دوره آموزش رباتیک گارنت، دریچه‌ای به دنیای ربات‌ها

اگر شما هم جز کسانی هستید که می‌خواهید ربات‌هایی برای سادگی انجام کارهای انسان‌ها و صرفه‌جویی در زمانشان بسازید، دوره آموزش رباتیک گارنت گزینه مناسبی برایتان خواهد بود. ربات‌هایی را تصور کنید که وظیفه‌شان کمک در عمل‌های جراحی است، ماشین‌های که بدون هرگونه خطای انسانی و خستگی‌ناپذیری می‌توانند در انجام کارهای مختلف به پزشکان کمک کنند.

به همان اندازه که رباتیک در زندگی انسان‌ها کاربردی و تاثیرگذار است؛ یادگیری ساخت ربات‌ها نیز مستلزم مسیر درست یادگیری و آموزش‌های حرفه‌ای است.

 

چرا باید در دوره آموزش رباتیک گارنت شرکت کنیم؟

درصورتی‌که سریال Person of Interest را تماشا کرده باشید، ترکیب علم رباتیک و هوش مصنوعی شما را شگفت‌زده خواهد کرد. این سریال دید وسیعی از عملکرد یک ماشین یا ربات در زندگی و تاثیرگذاری آن در جامعه به شما می‌دهد. گارنت با درک اهمیت علم رباتیک در زندگی، سعی دارد با استفاده از اساتید متخصص و مجرب، سرفصل‌های رباتیک را به‌زبان ساده و کاربردی از مبتدی تا پیشرفته برای نوجوانان و جوانان آموزش دهد. پس از این دوره قادر خواهید بود با دانشی که کسب می‌کنید، انواع ربات با کاربردهای مختلف را بسازید و چشم‌انداز گسترده‌ای برای ساخت ربات‌های پیشرفته‌تر پیدا کنید.

 

پس اگر به حوزه رباتیک و کار با ربات‌های مختلف علاقه دارید، همین حالا برای شرکت در بهترین دوره رباتیک اقدام کنید.

 

ثبت نام در گارنت

چطور در این دوره شرکت کنم؟

برای موفق شدن در هر زمینه‌ای بهتر است، اول خود را بشناسیم و با مشاغل مختلف آشنا بشیم تا با ذهن آگاه تر و آگاهی بیشتر تخصص مناسب خود را انتخاب کنیم

چطور در این دوره شرکت کنم؟

فرایند متخصص شدن در گارنت در گارنت ثبت نام کنید آزمون استعدادیابی بدین آشنایی با مشاغل و آموزش‌های مهارت‌های نرم رو ببینید رشته ای که می‌خواهید در آن متخصص شوید را انتخاب کنید.

مشاوره کسب اطاعات بیشتر

نظر کسانی که در این دوره ثبت نام کرده اند


همکاران گارنت