راه اندازی استارت آپ

راه اندازی استارت آپ

دوره‌ی آموزشی استارت آپِ گارنت سعی دارد تا مراحل راه‌اندازی، ریسک‌ها و چالش‌های یک شرکت تازه تاسیس را به‌همراه آموزش مهارت‌ها و تکنیک‌های مورد نیاز به شما بیاموزد.

استارت آپ (Startup)، به شرکت‌های نوپا و تازه‌کاری گفته می‌شود که در صدد عملی ساختن ایده‌ها و ساخت کسب‌وکار موفق هستند.

ایجاد یک استارتاپ به دانش وسیعی در این زمینه نیاز دارد تا هدف راه‌اندازی آن را به‌صورت شفاف درک کرده و با شناخت خود و چشم‌انداز اهداف رو به جلو، یک تیم منسجم دور هم گرد آورید.

ابتدا باید بدانید استارتاپ چیست و چگونه می‌توان در آن فعالیت کرد؟ سپس باید ایده‌های پیش روی را برای راه‌اندازی یک استارتاپ موفق بررسی کرده و تشخیص دهید چه ایده‌ای ارزش کار کردن دارد. درنهایت باید نحوه راه‌اندازی یک استارت آپ موفق، توسعه تیم، جذب سرمایه‌گذار و جذب‌وبرقراری ارتباط با مشتری را یاد بگیرد.

 


گارنت برای کشف، پرورش و هدایت استعداد شما پیشنهاد می‌کند که ابتدا در آزمون استعدادیابی گارنت شرکت کنید و دوره‌های رایگان گارنت را تماشا کنید.


 

چگونه می‌توانیم یک استارت آپ موفق راه‌اندازی کنیم؟

برای راه‌اندازی یک شرکت رو به رشد، بهتر است پیشینه‌ی استارتاپ‌های موفق را بررسی کرده و هدف از ایجاد آن‌ها و ارائه خدمات را مشخص کنید. می‌توانید از ارائه محصول یا خدمات کوچک شروع کرده و هدف‌گذاری خود را برای گسترش و جذب سرمایه‌گذار براساس زمان تعیین‌شده و روند رشد مشخص کنید. 

برای مثال استیو جابز موسس شرکت اپل، به‌عنوان یک مدیر استارت آپ موفق، توسعه‌ی محصولات خود را از سیستم‌های بسیار ساده و ارزان قیمت شروع کرد و حالا به غول تکنولوژی‌ها تبدیل شده است.

درک نیازهای مردم و هدف‌گذاری صحیح و توانایی روبه‌رو شدن با مشکلات و چالش‌های پیش رو بسیار مهم است. 

دوره‌ی آموزشی راه‌اندازی استارت آپ موفق گارنت، مراحل راه‌اندازی یک شرکت نوپا را از شروع ایده تا آشنایی با سیستم استارتاپی، سرمایه‌گذاری و راه‌کارهای تامین سرمایه، بازاریابی و مارکتینگ (شناخت مشتری، شناخت رقبا، تبلیغات و ...)،  مسائل مالی و حقوقی، تیم‌سازی و  دیجیتال مارکتینگ (طراحی سایت، بازاریابی محتوایی و شبکه‌های اجتماعی و ..) را آموزش می‌دهد.

شما گام‌به‌گام با مباحث و تکنیک‌های لازم آشنا شده و توسط یک متخصص، ایده‌های شما به چالش کشیده می‌شود و به‌صورت شفاف نحوه ساخت یک شرکت نوپا را یاد می‌گیرید.