آشنایی با مشاغل

آشنایی با مشاغل

شناخت انواع مشاغل و اطلاع از چالش‌های هر کدام می‌تواند دید وسیعی از انتخاب شغل در آینده به شما دهد.

100 جلسه
مهارت‌های توسعه فردی

مهارت‌های توسعه فردی

شناخت کاستی‌ها و نقاط قوت بُعد شخصیتی و تلاش برای پرورش‌ مهارت‌ها برای رسیدن به حداکثر توانمندی در انجام کارها توسعه فردی گفته می‌شود.

20 جلسه
سوادهای چندگانه

سوادهای چندگانه

سوادچندگانه نشان می‌دهد برای داشتن زندگی خوب نیاز به دانش و اطلاعات در زمینه‌های مختلف دارید و یک فرد باسواد 13 پارامتر مشخص دارد.

10 جلسه
مهارت‌های ده‌گانه زندگی

مهارت‌های ده‌گانه زندگی

برای زندگی در جامعه و داشتن ارتباطات و روابط درست، کودکان و نوجوانان به مهارت‌هایی نیاز دارند تا بتوانند نقش خود در اجتماع را تثبیت کنند. انسان همواره برای معاشرت و توانایی سازگاری با تغییرات جامعه، به آگاهی و مهارت‌هایی نیاز دارد که ممکن است در مدرسه یا خانه به آن توجه زیادی نشان داده نشود.

11 جلسه
مهارت‌های گروهی

مهارت‌های گروهی

مهارت گروهی یکی از ضروری‌ترین تکنیک‌های مورد نیاز برای ارائه بهترین نتیجه در یک کار تیمی و گروهی است.

7 جلسه
آمادگی جسمانی

آمادگی جسمانی

یادگیری مهارت‌های ورزشی از همان ابتدای کودکی برای آمادگی جسمانی و کشف استعدادهای ذاتی بسیار مهم است. مهارت در معنای لغوی به توانایی انجام یک کار با بهترین نتیجه و راندمان کاری گفته می‌شود.

7 جلسه
مهارت‌های کارآفرینی

مهارت‌های کارآفرینی

کارآفرینی فراتر از فراهم‌آوری زمینه شغلی برای افراد است و شما مجموعه‌ای از چندین مهارت از جمله تفکر خلاق تجارت، رهبری و ... را باید به نمایش می‌گذارید.

8 جلسه
مهارت‌های یادگیری

مهارت‌های یادگیری

در بیشتر مدارس و دانشگاه‌ها اگر کسی نمره و رتبه خوبی را کسب کند؛ موفقیت او را به هوش بالایش ربط می‌دهند و کمتر کسی به یادگیری و مهارت‌هایی که برای یادگرفتن بکار برده است توجه می‌کند. بیایید مهارت یادگیری را با یک مثال بهتر درک کنیم.

6 جلسه
دوره آینده پژوهی

دوره آینده پژوهی

دوره آینده‌ پژوهی به شما نشان می‌دهد چه تصوراتی از آینده داشته باشید و برای تحقق آن چه باورها و راه‌حل‌هایی را پیشنهاد دهید.

7 جلسه
سواد مالی

سواد مالی

در طول زندگی همهٔ ما مهارت‌های مختلفی را یاد می‌گیریم. اما شاید یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی که از همان ابتدای کودکی باید یاد گرفته شود و حتی مدرسه هم در آموزش آن کوتاهی کرده سواد مالی است. اگر راه دوری نرویم و کمی گذشته ایران را بررسی کنیم، به افراد موفق و نام‌ آشنایی همچون خاندان خسروشاهی‌ ایران می‌رسیم. افرادی که توانستند با دانش مالی بالا اتفاقات به‌یاد ماندنی رقم بزنند. این خانواده موفق تمام این دستاوردها را مدیون دانش عمیقی هستند که از کودکی آموزش دیده بودند.

جلسه
سواد بوم شناختی

سواد بوم شناختی

سواد بوم شناسی (Ecoliteracy)، مطالعه درباره موجودات مختلف در طبیعت و نحوه تعامل آن‌ها با یکدیگر را نشان می‌دهد. این سواد به شما کمک می‌کند تا درک روشنی از سیستم‌های طبیعی به‌دست آورید. در بوم شناسی که زیرشاخه‌ای از زیست‌شناسی است، ارتباط گونه‌‌های مختلف جانداران و گیاهان باهم بررسی شده و تاثیر فرایندهای انسانی در فرایند رشد یا از بین رفتن آن‌ها سنجیده می‌شود.

جلسه
آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی

زبان انگلیسی را می‌توان یک زبان بین‌المللی دانست که میلیون‌ها و حتی میلیاردها انسان بر روی کره زمین از آن برای ارتباط با یک‌دیگر استفاده می‌کنند. این زبان به‌صورت رسمی در شبکه‌های اجتماعی و حتی در ملاقات‌های حضوری به زبان مشترک مردم سراسر دنیا تبدیل شده و اهمیت یادگیری آن را بیش از هر زبان دیگری پررنگ‌تر می‌کند.

100 جلسه
آموزش زبان فرانسوی

آموزش زبان فرانسوی

زبان فرانسوی یکی از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین زبان‌ها در سراسر جهان است که رتبه پنجم را از لحاظ فراگیری گفتاری در جهان دارد. حدود 300 میلیون نفر در سراسر دنیا به این زبان صحبت کرده و علاوه بر فرانسه در بخشی از کشورهای کانادا، بلژیک، سوئیس، موناکو، ایالت متحده و بخشی از آفریقا (ماداگاسکار، مراکش، تونس و سیشل) به‌عنوان زبان رسمی استفاده می‌شود.

100 جلسه
یازده توصیه برای ورود به جهان موسیقی

یازده توصیه برای ورود به جهان موسیقی

صداها بخش جدایی‌ناپذیر از زندگی ما انسان‌ها هستند. روزانه صداهای زیادی به گوش ما می‌رسد و از شنیدن آن‌ها خوشحال یا ناراحت می‌شویم. صداها را از دو جنبه می‌توان بررسی کرد، جنبه اخباری که در طول روز همه ما با آن سروکار داریم، مثل زمانی‌که در خیابان راه می‌رویم و صدای پرندگان یا ماشین‌های در حال حرکت به گوشمان می‌رسد. بخش دیگر، جنبه عاطفی صداها است. موسیقی را می‌توان جنبه عاطفی صداها به شمار آورد. منظور از جنبه عاطفی ایجاد احساساتی همچون شادی و غم در وجود انسان‌ها است.

جلسه
آموزش‌های معنوی

آموزش‌های معنوی

همیشه فکر می‌کنیم معنویت یعنی ارتباط خوب با خدا، اما آیا تا به حال کسی به شما گفته که ارتباط خوب با خود، دیگران و طبیعت نیز به‌نوعی معنویت شما را نشان می‌دهد.

100 جلسه