طراحی مد

طراحی مد، یک شغل نیست بلکه هنر تطبیق چندین فاکتور در کنار هم برای خلق یک طرح زیبا و کاربر پسند است. محال است شما یک طراح لباسِ خلاق و کارکشته باشید و در دنیای مد موفق نشوید.

user
ranking سطح :

 اهمیت پوشیدن لباس‌های خوش طرح، منحصربه‌فرد و جذاب بر هیچ کسی پوشیده نیست. طراح لباس یک وظیفه مهم بر عهده دارد، لباس‌هایی مناسب با تناسب جسمانی افراد براساس نیاز و فرهنگ یک جامعه طراحی کند. 

اگر شما هم می‌خواهید ایده‌های خلاقانه شما به لباس‌های مورد پسند مردم تبدیل شود؛ شرکت در دوره‌ی طراحی مد گارنت و بهره‌مندی از آموزش‌های آن برایتان اثربخش خواهد بود. 
 

چگونه طراحی مد را جامع‌وکامل یاد بگیریم؟

برای یادگیری طراحی لباس باید ذهن خلاق و دیدبازی به جامعه فش و مُد داشته باشید. اگرچه در کشور ایران قوانین پوششی از چارچوب خاصی پیروی می‌کند و طراحی لباس و طراحی دوخت به رشته‌های دانشگاهی تبدیل شده‌اند اما شما می‌توانید با شرکت در دوره طراحی لباس گارنت، علاوه بر یادگیری طراحی مد، مسیر رشد در این زمینه را نیز فرا بگیرید.

در این دوره شما قدم‌به‌قدم با مفاهیم، ابزار کار و نحوه طراحی لباس براساس مد، زیبایی‌شناسی، رنگ‌شناسی، شناخت ارگونومی و آناتومی بدن انسان و ... آشنا خواهید شد. 

با گسترش فرهنگ مد و لباس در جامعه اگر بتوانید با استفاده از خلاقیت و تلاش خود و بهره‌مندی از آموزش‌های گارنت به یک طراح مد متخصص تبدیل شوید، به درآمد بالایی دست پیدا خواهید کرد.
 

چگونه در طراحی مد موفق شویم؟

برای موفقیت در این حوزه باید ابتدا تکنیک‌‌ها و مهارت‌های مخصوص به آن را به‌صورت جامع و کامل یاد بگیرید. هر اندازه علم شما در این زمینه بالا باشد با ذهن خلاق و نوآور خود می‌توانید لباس‌های با سبک لاکچری و مشتری‌پسندی خلق کنید.

همه چیز به شما بستگی دارد، کافیست در دوره طراحی مد گارنت ثبت نام کنید و آموزش‌های آن را زیر نظر اساتید متخصص یاد بگیرید. توجه داشته باشید این دوره برای افرادی که هیچ اطلاعاتی درباره طراحی لباس ندارند و می‌خواهند از پایه شروع کرده و تا سطح پیشرفته پیش بروند مناسب است.

ثبت نام در گارنت

چطور در این دوره شرکت کنم؟

برای موفق شدن در هر زمینه‌ای بهتر است، اول خود را بشناسیم و با مشاغل مختلف آشنا بشیم تا با ذهن آگاه تر و آگاهی بیشتر تخصص مناسب خود را انتخاب کنیم

چطور در این دوره شرکت کنم؟

فرایند متخصص شدن در گارنت در گارنت ثبت نام کنید آزمون استعدادیابی بدین آشنایی با مشاغل و آموزش‌های مهارت‌های نرم رو ببینید رشته ای که می‌خواهید در آن متخصص شوید را انتخاب کنید.

مشاوره کسب اطاعات بیشتر

نظر کسانی که در این دوره ثبت نام کرده اند


همکاران گارنت