گارنت، راه دانایی فرزندان ایران

گارنت با شما همراه می‌شود تا با استعدادیابی و آموزش‌های منحصر به فرد زمینه رشدتان را فراهم کند.
هدف گارنت، کشف، پرورش، رشد و شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان ایرانی در سراسر جهان پیش از رسیدن به 18 سالگی است تا بتوانند در حوزه‌هایی که استعدادش را دارند متخصص شوند و درآمد کسب کنند.

aboutus
garnet about us image

درباره گارنت

گارنت با رویکرد استعدادسنجی، استعدادیابی و توسعه مهارت و آموزش‌های نوین بین‌المللی برای کودکان و نوجوانان 4 تا 18 سال باهدف ارتقا سطح آموزش و دسترسی اطلاعات برای پرورش افراد خلاق، نوآور، سخت‌کوش، ریسک‌پذیر، متخصص، مسئول، باانگیزه و متعهد توسط جمع بزرگی از نخبگان و متخصصان علمی، فناوری و روان‌شناسی دانشگاه‌های مطرح ایران و جهان با همکاری سازمان‌های علمی، آموزشی و بین‌المللی در سال 1399 تأسیس شد.

باور گارنت

ما باور داریم که درون هر انسان، استعداد و توانمندی‌های منحصربه‌فردی نهفته است. اگر این استعدادها کشف نشود، سال‌ها بی‌هدف در دایره معیوبی از اشتباه‌ها، ناامیدی‌ها و شکست‌ها پشت‌سرهم پنهان می‌ماند. بالعکس با کشف، تقویت و پرورش این استعدادها هر انسانی می‌تواند قدرت بی‌انتهایی داشته باشد و با انتخاب مسیرهای درست و مطمئن به شادی و رضایت از زندگی و موفقیت‌های بی‌پایان دست پیدا کند. گارنت به وجود آمد تا هر فردی رسالت خود در این دنیا را کشف کند و با چشم‌باز و آگاهانه انتخاب کند که از زندگی و آینده‌ی خود چه می‌خواهد و دقیقاً طبق همین خواسته‌ها، تخصص‌های لازم را به دست آورد و موفق شود.

چشم انداز گارنت

در چشم‌انداز گارنت، رشد و شکوفایی استعدادهای ذاتی فرزندان ایران در سراسر جهان از طریق شناسایی، ارزیابی و افزایش ظرفیت هوشی و استعدادیابی فرزندان این سرزمین، تا سال 1410 دیده می‌شود.

مسیر گارنت

همکاران گارنت