گارنت | آکادمی آنلاین استعدادیابی و مهارت آموزی

مسیر کشف، آموزش و هدایت کودکان و نوجوانان

گارنت فرصتی فراهم کرده است تا استعداد همه به صورت هوشمندانه سنجیده شود و متناسب با استعدادشان آموزش‌های آنلاین و هدفمند داشته باشند. سنجش استعداد و آموزش مهارت به افراد کمک می‌کند مسیر درست زندگی را پیدا کنند و توانمندی‌های ذاتی‌شان را پرورش دهند. هدف گارنت این است که هر ایرانی بتواند کاملاً آگاهانه هدف زندگی‌اش را پیدا کند و در حوزه‌ای که استعدادش را دارد متخصص شود و کسب درآمد کند.

boy
nemodar message
 • هوش برتر شما
 • الگو رفتاری شما
 • علاقه شما
success
search

گارنت مخصوص گروه های سنی:

 • 4 تا 9 سال

 • 10 تا 12 سال

 • 13 تا 15 سال

 • 16 به بالا

فرایند استعدادیابی در گارنت

arrow-2
سنجش هوشمندانه استعداد

سنجش هوشمندانه استعداد

سفر شما از اینجا آغاز می‌شود، گارنت استعدادتان را می‌سنجد و شما را برای ادامه مسیر آماده می‌کند.

آموزش‌های هدفمندِ منحصر‌به‌فرد

آموزش‌های هدفمندِ منحصر‌به‌فرد

گارنت با آموزش های منحصر به فرد، در مسیر شما همراه می شود تا زمینه رشدتان را فراهم کند.

پرورش در‌ راستای توانمندی‌ها

پرورش در‌ راستای توانمندی‌ها

گارنت با شما می‌ماند تا شما به یک نوجوان حرفه‌ای و متخصص تبدیل شوید.

تخصص، کارآفرینی و کسب درآمد

تخصص، کارآفرینی و کسب درآمد

گارنت مسیر دانایی کارآفرینی و تخصص را برای شما فراهم می کند، سفر شما اینجا به پایان نمی رسد!

estedad
arrow-1

رده بندی سنی آزمون ها

 4 تا 9 سال

4 تا 9 سال

کودکان در این سن تازه خواندن و نوشتن را یاد گرفته‌اند، این سن بهترین زمان برای شناخت هوش برتر آن‌ها است. تا در ابتدای مسیر دانایی، راه درست را در پیش گیرند.

 10 تا 12 سال

10 تا 12 سال

سال‌های پایانی دبستان، زمـــان منـاسبی برای تقویت مهارت‌های فردی و اجتماعی است تا با تقویت، این مهارت‌ها برای هدف‌های بزرگ­ تر در آینده آماده شوند.

13 تا 15 سال

13 تا 15 سال

این دوره، گذر از کودکی به بزرگ­سالی و سن مناسبی برای پیداکردن هویت فردی، کسب استقلال در اجتماع و مدرسه، یادگرفتن مهارت­‌های مهم زندگی، کشف و پرورش استعدادها است.

16 سال به بالا

16 سال به بالا

نوجـوانی و جوانی یـکـی از مهم‌ترین و طلایی‌ترین دوره‌های زندگی هر فرد است. قدم‌هایی که در این دوره برداشته می‌شوند، می‌توانند تأثیرات مهمی در آینده هر فرد داشته باشند.

comp-1

فرایند آموزش در گارنت

دوره‌های ویدئویی ( آموزش‌های عمومی و تخصصی) هدیه بزرگ و منحصربه‌فرد گارنت برای شما و فرزندان شماست. محتوای این ویدئوها خیلی فراتر از آن چیزی است که در مدارس به آن‌ها آموزش داده می‌شود. ما در این آموزش‌های ویدئویی، با بچه‌ها از انواع شغل‌ها و تخصص‌ها حرف می‌زنیم. به‌نحوی‌که آن‌ها بتوانند نگاه متفاوت‌تر، زیباتر و واقعی‌تری از تمام مشاغل و تخصص‌ها به دست بیاورند تا بتوانند انتخاب‌های بهتری در آینده داشته باشند.

نظر کسانی که در آکادمی گارنت شرکت کرده اند را بشنوید...

پرهام

پرهام

کلاس دوم

ریحانه

ریحانه

کلاس کلاس هفتم

آوا

آوا

کلاس اول

پارمیدا‌

پارمیدا‌

کلاس هشتم

مقالات آموزشی

هوش طبیعت‌ گرا گاردنر چیست و چگونه‌ آن را تقویت کنیم؟

هوش طبیعت‌ گرا گاردنر چیست و چگونه‌ آن را تقویت کنیم؟

انسان از ابتدای خلقت با طبیعت در تماس بوده است. در بعضی مواقع انسان از طبیعت ترسیده و یا بر آن غلبه کرده است. طبیعت همان‌طور که بر جسم انسان اثر دارد، بر فکر و روح او هم تأثیر می‌گذارد. هوش طبیعت ‌گرا یکی از هوش‌های جدیدی است که گاردنر به نظریه هوش‌های چندگانه خود اضافه کرده است. برای اینکه به طور کامل با هوش طبیعت ‌گرا گاردنر آشنا شوید؛ ما به چند سؤال مهم پاسخ داده‌ایم که عبارت‌اند از:

09 آذر 1401

شغل مناسب من چیست؟

شغل مناسب من چیست؟

همهٔ ما در قسمتی از زندگی‌مان درگیر انتخاب شغل می‌شویم، اغلب این دوره از اواخر نوجوانی و اوایل جوانی شروع می‌شود و جزو یکی از دغدغه‌های زندگی می‌شود. یکی از مهم‌ترین و سرنوشت‌ساز‌ترین دوره زندگی هر فرد انتخاب یک شغل مناسب به‌حساب می‌آید؛ چراکه اکثر افراد یک‌سوم عمرشان را درگیر شغلی هستند که انتخاب کرده‌اند. ازاین‌رو انتخابی که می‌کنیم باید مناسب با شرایط جسمی و روانی‌مان باشد تا به‌مرورزمان دچار فرسودگی نشویم و از انجام‌دادن تسک‌های مربوط به شغلمان لذت ببریم.

22 آبان 1401

معرفی هوش جنبشی-حرکتی گاردنر (ویژگی‌ها و راهکارهای تقویت این هوش)

معرفی هوش جنبشی-حرکتی گاردنر (ویژگی‌ها و راهکارهای تقویت این هوش)

اغلب روان‌شناسان برای اینکه هوش یا توانایی ذهنی را اندازه‌گیری کنند؛ نمره تست هوش یا IQ را در نظر می‌گیرند و آن را بررسی می‌کنند. اما روان‌شناس توانمندی به نام هوارد گاردنر این موضوع را مطرح کرد که هوش، دامنه بسیار پهناوری دارد و به همین دلیل نظریه هوش هشت‌گانه را معرفی کرد. یکی از انواع هوش‌هایی که گاردنر مطرح کرد؛ هوش بدنی - جنبشی است.

16 آبان 1401

استعدادیابی کلیفتون| ۳۴ استعداد برتر هر انسان کدامند؟

استعدادیابی کلیفتون| ۳۴ استعداد برتر هر انسان کدامند؟

آزمون استعدادیابی کلیفتون دارای ۳۴ نوع هوش یا استعداد است که هر کدام از آنها مربوط به افراد خاصی می‌شود. با انجام این آزمون، نسبت به نقاط قوت خود آگاه خواهید شد و می‌توانید آنها را پرورش دهید. این ۳۴ هوش در ۴ دسته مجزا قرار می‌گیرد که هر فردی ممکن است ۵ نمونه از این هوش‌ها را دارا باشد.

11 آبان 1401

بهترین سن برای استعدادیابی کودکان چه زمانی است؟

بهترین سن برای استعدادیابی کودکان چه زمانی است؟

کودکی بهترین سن برای شناسایی و کشف استعدادها است؛ زیرا زمان بیشتری برای رشد و پرورش استعدادها وجود دارد. به عنوان والدین کودکان خود، می‌توانید از طریق تست‌های استعدادیابی، به کشف استعدادها و توانمندی‌های فرزند خود بپردازید و آنها را پرورش دهید. این روند باعث می‌شود که فرزند شما در آینده، تواناهایی بر اساس استعداد و علاقه‌اش داشته باشد و مشغول به یک کار بر اساس آن‌ها شود. اما نکته مهمی که باید برای این مسئله در نظر داشته باشید تشخص بهترین زمان برای استعدادیابی کودکان است.

09 آبان 1401

چطور بچه‌هایی با عزت نفس بالا تربیت کنیم؟

چطور بچه‌هایی با عزت نفس بالا تربیت کنیم؟

عزت نفس یکی از ویژگی‌های بسیار مهم در هر فردی است که نبود آن، می‌تواند زندگی در جامعه را به عنوان یک کودک یا حتی بزرگسال دشوار کند. به همین دلیل است که عزت نفس را باید از همان کودکی به فرزندانمان آموزش دهیم. همان‌طور که می‌دانید، کانون خانواده مهم‌ترین فضای رشد فرزندان بوده و این کانون باید به گونه‌ای باشد که فرزند شما در آن احساس امنیت و آرامش داشته باشد. بیایید تا در ادامه به روش‌هایی برای بالا بردن عزت نفس فرزندتان در خانه بپردازیم.

27 مهر 1401

همه چیز درباره تفاوت کمال گرایی مثبت و منفی

همه چیز درباره تفاوت کمال گرایی مثبت و منفی

اگر کمالگرایی در مسیر درستش بیفتد فرایند هدف‌گذاری و تلاش و نهایتاً دستیابی را تقویت می‌کند و اگر در مسیر نادرست قرار گیرد این زیاده ­خواهی‌ها به کمال­گرایی ناسالم یا ناهنجار که سقوط و بی‌ انگیزگی و لذت نبردن از زندگی را در پی خواهد داشت منتهی می شود.

04 شهریور 1401

همکاران گارنت